2009. augusztus 27., csütörtök
Elmaradásaim
Az elmúlt héten befejeztem Rebus keresztelőruháját, ami kicsit más lett mint az előző. Ennek a karjára is raktam madeirát!
Meg befejeztem 3 hálózsákot!
Hanga névnapjára pedig összedobtam egy szürke polár kapucnis mellényt meg egy ovis zsákot!
Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:42 0 megjegyzés
2009. augusztus 24., hétfő
Őszi kollekció
Őszre terveztem egy polár kapucnis mellény, elől zippzáros, el is készítettem 80%-ban, már csak zippzárt kell hozzá szereznem (25 cm-eset), meg az ujját beszegnem.

Ezenkívűl varrni szeretnék talpas nadrágot, vagy lábfejest, nem tudom pontosan hogy hívják.
Lehet hogy ezekre a hűvős időkre összedobok egy nagyon édes maci- vagy cicafüles polár overált, mert már tegnap sem tudtam mit adni a lányomra. Ennek a szabásmintáját a nandu honlapjáról szereztem!
Kitaláltam hogy sapkát is tudok varrni, pamutot, polárt, fülvédőset!
Nagyon tetszenek a horgolt sapik, de mivel horgolni nem tudok, ezért kötni fogok egy hófehér sapit, 3féle lila csikkal, ami jól fog menni a lila overáljához!


Ezenkívűl varrni szeretnék talpas nadrágot, vagy lábfejest, nem tudom pontosan hogy hívják.
Lehet hogy ezekre a hűvős időkre összedobok egy nagyon édes maci- vagy cicafüles polár overált, mert már tegnap sem tudtam mit adni a lányomra. Ennek a szabásmintáját a nandu honlapjáról szereztem!
Kitaláltam hogy sapkát is tudok varrni, pamutot, polárt, fülvédőset!
Nagyon tetszenek a horgolt sapik, de mivel horgolni nem tudok, ezért kötni fogok egy hófehér sapit, 3féle lila csikkal, ami jól fog menni a lila overáljához!

Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:56 0 megjegyzés
Címkék: mellény, overáll, polár, sapka, talpas nadrág
Keresztelőruha
Kedvet kaptam a keresztelőruha készítéshez! Kitaláltam egy nagyon édes fazont, vettem hozzá fehér szaténszalagot, madeira himzést és szerintem gyönyörűek lettek!
Az első ilyen lett:
A második még csak 90 %-ban van kész!
Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:50 0 megjegyzés
Címkék: baba, keresztelőruha
Nyári babahalózsákok
Az idén nyáron nagyon sok ujjatlan babahálózsákot varrtam ismerőseim babáinak.
Ez is nagyon egyszerű fazon, elől zippzáros, ujjatlan. Hogy a baba nyakát ne sértse fel a zippzár, odavarrtam egy kis tépőzározható részt.
Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:22 0 megjegyzés
Himzett anyag
A helyi méteráruboltban találtam egy nagyon szép himzett anyagot, 3 féle szinben volt én a pirosasat választottam! Ezeket készítettem belőlük:
Egy spagettipántos ruhácskát:
és egy szoknyát:
Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:16 0 megjegyzés
Hosszú nadrágok
A napokban nagyon sok pamut hosszú nadrágot készítettem megrendelésre. Ime néhány közülük! Ez egy nagyon egyszerű fazon, gumis derékkal!
Bejegyezte: Új babaruha dátum: 5:01 0 megjegyzés
Címkék: baba, hosszúnadrág, pamut
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





